top of page
pexels-cottonbro-6568679.jpg

Ekibimiz

Zemin danışmanlığı için yanınızdayız

1728 yılında İsviçre’de kurulan ve ileri teknik olanaklarını, yılların sanatsal birikimiyle birleştirip günümüze kadar getiren HÜNİ; her geçen gün gelişip yaygınlaşan kaliteli hizmet bilinci ile ilerleyen zaman içerisinde Hüni Şirketler Topluluğu’na dönüştü. Türkiye’deki faaliyetlerine ilk kez 1989 yılında başlayan Hüni Şirketler Topluluğu dünya pazarlarında deri makinalarından otomasyon sistemlerine, turizmden AR/VR teknolojisine kadar değişik sektörlerde hizmet vermektedir

Hikayemiz

Yaşam biçimleri nedeniyle doğal hayatla iç içe yaşamayı seven İsviçre kültürü, gündelik hayatını paylaştığı tüm malzemelerin en üst kalitede üretilmesine büyük özen göstermektedir. Kuruluşunda oluşturulan bu disiplin ve özen Hüni Parke’yi daha iyi hizmet kalitesine taşımaktadır. Bir İsviçre yatırımı olarak Türkiye’de masif parke sektörüne giriş yapan Firmamız; zaman içerisinde tüketicisinden gelen istekler doğrultusunda, Amerika ve Avrupa’nın ileri gelen firmalarından masif, lamine, laminat parke ithal ederek ve dış mekan yer döşemeleri ile ahşap duvar panellerini ürün yelpazesine katarak her türlü ihtiyaca hizmet verecek şekilde örgütlenmiştir.

Parke dışında Hüni Şirketler Topluluğu’nun diğer faaliyetleri hakkında bilgi almak isterseniz www.hueni.ch adresini ziyaret edebilirsiniz.

Çok geniş ağaç çeşitlerinden oluşan ürün programını tamamlayıcı, süpürgelik, tutkal, cila, şilte, profil vb. yardımcı ürünleri de stokunda bulundurarak satan Hüni Parke, istenildiği takdirde kendi ekipleri ile montaj hizmeti de vermektedir. Parke uygulamasında alanında lider markalarla işbirliği yapan firmamız konut sektöründe hizmet gösteren büyük mimari projelerin tercihi olarak her zaman kalitenin ve güvenin sembolü olmuştur. Yenilikleri yakından takip ederek sektördeki liderliğini sürdürmektedir.

Münferit yatırımcıların yanı sıra lüks konut sektörüne hizmet veren büyük müteahhitlerin de tercihi olan Hüni Parke; her zaman kalitenin ve güvenin sembolü olmuştur. Yenilikleri yakından takip ederek sektördeki liderliğini sürdürmektedir.

question.png
Satış danışmanlarımız projelerinizi mükemmel hale getirmeniz için her zaman yanınızdadır
64.jpg

Her sabah uyandığınızda doğanın köklerine dokunmanız için çabalıyoruz

Orman Yolu

Sürdürülebilirlik ajandamız yakında sizlerle

Sürekli kendimizi geliştirmeye inanıyoruz

Ekibimiz her daim kendini geliştirmek ve yeni teknik olanakları size sunmak için çalışır

WhatsApp Image 2024-05-16 at 10.44_edited.jpg

Danışmanlık alın

Bize ulaşın

contact-form.png

İletişim formu

Kayıt oluşturduğunuz için teşekkür ederiz

bottom of page